Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS  7547313 2
02 BOLT-M10X45,1.5,HXHD,FLG  7518531 2
03 WELD-BRKT,BUMPER,RH,BLK 
(nahrazuje 1015303-067)
1016407-329 1
04 NUT-M8X1.25,HXFLG,NYLON INS  7547317 4
05 BUMPER-FRONT,BLACK  5435715-070 1
06 BRKT-BRSHGUARD,CROSS,MATTE BLK ([AD] ) 5249351-458 1
06 BRKT-BRUSHGUARD,CROSS,SLVR  5249351-385 1
07 WELD-BRUSHGUARD,SLVR  1015145-385 1
07 WELD-BRUSHGUARD,MATTE BLK ([AD] ) 1015145-458 1
08 BOLT-M8X1.25X70,TORX,PNHD,SLVR  7518534 2
09 SCR-M8X1.25X20,HXHD,FLG,SLVR  7518536 2
10 WELD-BRKT,BUMPER,LH,BLK 
(nahrazuje 1015302-067)
1016406-329 1

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies