Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 SCR-1/4-20X1.50-HX/TAP-R,MAG  7518418 2
02 WASHER  7556033 2
03 SPACER  7556091 4
04 ASM-CAB/FOIL,RR,CAMO,NBU ([AD] )
(nahrazuje 5436751-455)
2633391-455 1
04 ASM-CAB/FOIL,REAR,CAMO GRN MET ([AC] )
(nahrazuje 5435717-400)
2633512-400 1
04 ASM-CAB/FOIL,REAR,BLACK MET ([AB] )
(nahrazuje 5435717-177)
2633512-177 1
04 ASM-CAB/FOIL,REAR,INDY RED ([AA] )
(nahrazuje 5435717-293)
2633512-293 1
05 WELD-SUBFRAME,BLK  1014793-067 1
06 BOLT-M10X1.5X20,HXFLG,W/PATCH  7518460 4
07 PAD-FOOTWELL,LONG  5412949 5
08 PAD-FOOTWELL,SHORT  5412950 3
09 RIVET-TUFLOK,.315-.325X.787 (50  7661855 20
10 BOLT-M6X1.0X30,HXHD,FLG,BLK  7518530 4
11 FOOTWELL-RH,BLACK  5435711-070 1
12 NUT-M6 FLANGE,NYLOK  7547274 4
13 WELD-MAINFRAME,BLK  1014794-067 1
14 FOOTWELL-LH,BLACK  5435710-070 1
15 FOIL,TAPE  5810344 (nahrazuje 5810345) 1
16 FOIL-CAB,REAR  5812860 1
17 FOIL  5812867 1
18 TAPE-FOIL,3"X5"  5812246 1
19 SCR-M6X1.0X20,HXHD,FLG,TDFM,BL  7518529 2

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies