Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 ROD-CARGO,RACK  5334785 2
02 SCR-M6X1.0X20,HXHD,FLG,TDFM,BL  7518529 2
03 SCR-5/16-18X2.50 TX-M ([If built before 10/01/05] ) 7518462 1
04 BOLT-M6X1.0X20,HXHD,FLG,BLK  7518533 4
05 ASM-RACK,REAR,BLK ([Incl. Warning Decals & Reflectors] )
(nahrazuje 2633189)
2633189-070 1
06 SPACER ([If built before 10/01/05] ) 5436146 1
07 NUT,FLANGE ([If built before 10/01/05] ) 7542343 1
08 WELD-SUPPORT,REAR RACK,BLACK  1015408-067 1
09 NUT-M6 FLANGE,NYLOK  7547274 4
10 SCREW(10)  7516732 4
11 NUT-M8X1.25,HXFLG,NYLON INS  7547317 4
12 SCREW(10)  7512076 4
13 BRKT-HOLD DOWN,CARGO ROD  5249343 2

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies