Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 ASM-STEERING POST,4X4 
(nahrazuje 1014792)
1015652 1
01 ASM-STEERING POST,2X4 
(nahrazuje 1015229)
1015651 1
02 BOLT-M8X1.25X20,CARRIAGE  7518479 2
03 BRKT-UPPER BUSHING  5246732 1
04 BUSHING-UPPER STEERING,1 IN 
(nahrazuje 5433866)
5438903 2
05 BOLT-M8X1.25X25,HXHD,W/PATCH ([4x4] ) 7518471 2
05 BOLT-M8X20-1.25 HX HD FLG ([2x4] ) 7518450 2
06 PIN, COTTER  7661633 1
07 NUT-STEERING POST  7547318 1
08 BUSHING-1X1 1/2X .145  7556162 2
09
BEARING-1XM52XM15,SPH  3514617 (nahrazuje 3514352) 1
10 FLANGETTE ([4x4] ) 5249071 1
10 FLANGETTE,2X4  5249420 1
11 NUT-M8X1.25,HXFLG,NYLON INS  7547317 2
12 BOLT-M10X1.5X20,HXFLG,W/PATCH ([2x4] ) 7518460 4
13 NUT-M8X1.25,HXFLG,NYLON INS ([2x4] ) 7547317 2
14 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS ([2x4] ) 7547313 4
15 SUPPORT-STEERING,LOWER,BLK ([2x4] ) 5249419-067 2

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies