Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 ASM-BEARING CARRIER,HAYES,LH ([Incl.2,3] )
(nahrazuje 1520998)
1521236 1
01 ASM-BEARING CARRIER,HAYES,RH ([Incl.2,3] )
(nahrazuje 1520999)
1521237 1
01 ASM-BEARING CARRIER,HAYES,LH 
(nahrazuje 5134604)
1521272 1
01 ASM-BEARING CARRIER,HAYES,RH 
(nahrazuje 5134605)
1521273 1
02 BEARING-WHEEL, 35X64X37MM 
(nahrazuje 3514342)
3514634 2
03 RING,RET.,2.500 INTERNAL  7710507 2
04 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS  7547313 4
05 STRUT-FRONT 165.2 STROKE  7043113 2
06 CAM-ADJUSTER,STRUT,FRONT  5631795 2
07 BOLT-M10X1.5X55,HX HD FLG  7518474 4
08 BUMPER-MCU,17.8MM ID  5412665 2
09 SPRING-COMP,17/60#IN,BLK ([2x4] ) 7043214-067 2
09 SPRING-COMP,BLK ([4x4] ) 7043135-067 2
10 RETAINER-SPRING  5243364 2
11 PIVOT,BALL,BOTTOM  5432871 2
12 SPACER-M12X1.75,STRUT  5135054 2
13 PIVOT,BALL,TOP  5432872 2
14 SPACER, RUBBER (10)  5810291 2
15 WASHER(10)  7555749 2
16 NUT-M12X1.75,HXFLG,NYLON INS  7547327 2

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies