Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 BOLT-M10X1.5X75,HX HD FLG  7518473 2
02 BUSHING-A-ARM,XSHORT,GREY  5436247 4
03 TUBE-PIVOT,51.35  5134927 2
04 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS  7547313 10
05 BOLT-M10X1.5X230,HX HD FLG  7518472 2
06 BOLT-M10X1.5X20,HXFLG,W/PATCH  7518460 2
07 BRKT-SUPPORT,REAR SUSP,BLK  5249760-067 1
08 TUBE-PIVOT,209MM  5134928 2
09 BUSHING-A-ARM,LONG,102.36MM 
(nahrazuje 5436220)
5436973 4
10 FITTING,LUBRICATION,THREADED(10  7080433 2
11 WELD-CONTROL ARM,RH,BLK ([AD] ) 1015478-067 1
11 WELD-CONTROL ARM,LH,BLK ([AD] ) 1015477-067 1
11 WELD-CONTROL ARM,RH,INDY RED  1015478-293 1
11 WELD-CONTROL ARM,LH,INDY RED  1015477-293 1
12 BOLT-M10X1.5X95,HX HD FLG  7518468 4
13 BUSHING-CONTROL ARM,SHORT,GREY  5436221 4
14 TUBE-PIVOT  5134929 4
15 ARM-CONTROL,UPPER,LH,INDY RED  5249046-293 1
15 ARM-CONTROL,UPPER,RH,INDY RED  5249047-293 1
15 BRKT-ARM,CONTROL,LH,BLK ([AD] ) 5249046-067 1
15 BRKT-ARM,CONTROL,RH,BLK ([AD] ) 5249047-067 1

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies