Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 LINE,FUEL,1/8 ID,600 CM.  8360009-600 0
02 VALVE,CHECK  7051011 1
03 BOLT-M10X1.5X20,HXFLG,W/PATCH  7518460 1
04 MOUNT-REAR ENGINE,RH  5248864 1
05 BOLT-M10X1.5X85,HX HD FLG  7518466 2
06 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS  7547313 3
07 GASKET-PAPER,ENG/TRANS  5812849 1
08 SCR-M10X1.5X35,SOCHD,W/PATCH  7518483 9
10 LINE,FUEL,1/4 ID(1525 CM.)  8450003-1525 0
11 FILTER,SMALL,IN-LINE,(10)  2530009 1
12 FITTING, TEE  7052075 1

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies