Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 BOLT-M10X1.5X115,HX HD FLG  7518526 4
02 WELD-MOUNT, STABILIZER, BLK  1015187-067 1
03 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS  7547313 4
04 BOLT-M8X20-1.25 HX HD FLG  7518450 4
05 WELD-TORSION BAR,BLK  1015186-067 1
06 BUSHING-STABILIZER  5436343 2
07 BUSHING-TORSION BAR  5436344 2
08 PLATE-RETAINER  5249464 2
09 NUT-M8X1.25,HXFLG,NYLON INS  7547317 4
10 BUSHING-LINKAGE TOR BAR,DUR 80  5412937 2
11 LINKAGE-BAR,TORSION,210MM,ITW 
(nahrazuje 5135360)
5135941 2
13 WASHER,FLAT, S.S.(10)  7555853 2

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies