Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
00 ASM-TRANSMISSION,SHAFT,4X4,STD  1332374 1
00 ASM-TRANSMISSION,SHAFT,2X4,STD  1332403 1
01 BOLT-M10X1.5X85,HX HD FLG  7518466 2
02 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS  7547313 3
03 LINE,FUEL,1/4 ID(1525 CM.)  8450003-1525 0
04 CLAMP,HOSE(10)  7080307 1
05 CABLE TIE (10)  7080138 1
06 BOLT-M10X1.5X20,HXFLG,W/PATCH  7518460 2
07 BOLT-M10X1.5X140,HXHD,FLG  7518467 1

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies