Originální náhradní díly Polaris

-
Číslo ze schématu Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství Cena s DPH za 1 kus
01 BOOT-SEAL,ROD END,1/2 IN 
(nahrazuje 5411291)
5412928 2
02 NUT-M10X1.5,HXFLG, NYLON INS  7547313 6
03 PIN,COTTER(10)  7661203 4
04 ASM-TIE ROD,339.2 LONG ([Incl. 1,5-8,21,22] )
(nahrazuje 1822645)
1822955 2
04 ROD-TIE,1/2-M12 X 1.5  5134603 2
05 NUT-M12X1.75,LH,JAM  7547319 2
06 BOLT-M10X1.5X55,HX HD FLG  7518605 4
07 ROD-END,10MM,M12X1.5,LH  7061135 2
08 BOOT-SEAL,ROD END,10MM 
(nahrazuje 5411920)
5412929 2
09 NUT-M8X1.25,HXFLG,NYLON INS  7547317 2
10 BOLT-M8X1.25X45,HX HD FLG  7518606 2
11 PIN-COTTER(10)  7661205 2
12 RING-RETAINER,EXTERNAL,1.188  7710533 2
13 BALL-JOINT,52 DEG,ATV  7081263 2
14 SCREW  7512024 4
15 SHIELD-CV JOINT,RH,BLK ([4x4] ) 5436412-070 1
15 SHIELD-CV JOINT,LH,BLK ([4x4] ) 5436411-070 1
16 WELD-A-ARM,4X4,LH,BLK 
(nahrazuje 1542097-067)
1542616-067 1
16 WELD-A-ARM,4X4,RH,BLK 
(nahrazuje 1542098-067)
1542617-067 1
17 BUSHING-A-ARM,LONG,102.36MM 
(nahrazuje 5436220)
5436973 4
18 TUBE-PIVOT,250.28MM 
(nahrazuje 5134926)
5136324 2
19 BOLT-M10X1.5X270,HXHDFLG  7518458 2
20 RETAINER-TIE ROD  5248353 1
21 ROD-END,10MM,M12X1.5,RH  7061134 2
22 NUT-M12X1.5,RH,FULL JAM 
(nahrazuje 7547320)
7547358 2
23 WASHER (10)  7556099 4

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýzám soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s jejich použitím. Rozumím. Netřeba více zobrazovat. Více informací

Ta strona uzywa cookies. Korzystajac ze trony wyrazasz zgode na uzywanie cookie, zgodnie z aktulnymi ustaniami przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu. Wiecej o cookies