Originální náhradní díly Triumph

Skrýt všechny náhledy
Zobrazit všechny náhledy
-
Číslo ze schématu
?Číslo (pozice) pod kterým je díl označen v dané sestavě dílů (schématu). Nejedná se o objednávací číslo!
Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství
?Udává kolikrát se díl vyskytuje v dané sestavě dílů. Nejedná se o počet kusů v balení!
Cena s DPH za 1 kus
01 ABS Modulator, Wet T2021941 1
02 Bracket, Modulator, ABS 753638 > - All Except BR
756873 > BR Only
T2023066 1
02 Kit, Modulator Bracket > 753637 - All Except BR
> 756872 - BR Only
T2023071 1
03 Screw, Pan/Hd, Tx, M6 x 12, Enc T3331042 1
04 Grommet, Dia 13 x 1.8 T3021100 3
05 Flanged Sleeve, 6.4 x 10 x 8.5 T3010702 3
06 Screw, Pan/Hd Tx, M6 x 20, Enc, Slv T3331191 3
07 Brake Line, M/Cyl to Modulator, Front 784044 > - All Except BR & 784133 > - BR Only T2028308 1
07 Brake Line, M/Cyl to Modulator, Front > 784043 - All Except BR & > 784133 - BR Only T2029150 1
08 Brake Line, Modulator to Headstock, Front > 784043 - All Except BR & > 784133 - BR Only T2028144 1
08 Brake Line, Modulator to Headstock 784044 > - All Except BR & 784133 > - BR Only T2028666 1
09 Brake Line, Headstock to Caliper T2028130 1
10 Brake Line, M/Cyl to Modulator, Rear T2028155 1
11 Brake Line, Modulator to Caliper, Rear T2028177 1
12 Washer, 15.2 x 10 x 1, Plated T3550229 21
13 Banjo Bolt, M10 x 19 T3250032 4
14 Bolt, Banjo, M10 x 21 T3250125 5
15 Bolt, HHF, Lghtd, M6 x 8, Slv T3205077 1
16 Screw, Pan/Hd, Tx, M6 x 25, Enc T3331041 1
17 Pulser Ring, 5 x 100.5 pcd T2022122 1
18 Pulser Ring, Rear T2020776 1
19 Screw, Pan/Hd, Tx, M5 x 12, Slv T3330649 4
20 Sensor, Wheel Speed, HAS-5, 270 T2029270 2
21 Washer, M6 x 14 x 2.0 T3552004 2
21 Washer, M6 x 14 x 1.5 T3552003 2
21 Washer, M6 x 14 x 1.0 T3552002 2
21 Washer, M6 x 14 x 0.5 Use as required T3552001 2
22 Screw, Tx, Pan/HD, M6 x 16, Slv T3330334 2
23 Clip, Twin, 3.9 - 6.0 T3700237 4
24 Kit, Modulator Bracket > 753637 - All Except BR
> 756872 - BR Only
T2023071 1
24 Clip, Cable/Pipe 753638 > - All Except BR
756873 > BR Only
T3700162 2
25 Clip, Double, Firtree > 747420 - All Except BR T3700193 2
25 Clip, Hose, 6.5d, Twin > 756872 - BR Only
747421 > - All Except BR
756873 > BR Only
T3700197 2
26 Moulding, Hose Routing T2025085 1
27 Screw, Pan/Hd, Tx, M6 x 12, Enc T3331042 2
28 Moulding, Anti-Rotation, Banjo T2025082 1
29 Screw, Cap/Hd, M5 x 10, Slv, Enc T3051055 1
31 Bolt, Banjo, M10 x 31 T3250019 1

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.