Originální náhradní díly Triumph

-
Číslo ze schématu
?Číslo (pozice) pod kterým je díl označen v dané sestavě dílů (schématu). Nejedná se o objednávací číslo!
Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství
?Udává kolikrát se díl vyskytuje v dané sestavě dílů. Nejedná se o počet kusů v balení!
Cena s DPH za 1 kus
01 Rear Subframe Assembly T2075949 1
02 Bolt, TX, M10 x 52.5 T3332650 4
03 Locknut, Flanged, M10 T3350250 4
04 Bridge, Subframe, Front T2070479 1
05 Screw, Pan/Hd, Tx, M6 x 16, Slv T3331044 2
06 Screw, Torx, P/H, M6 x 20, Slv T3331234 2
07 Nut, Captive, M6 T3350111 8
08 Rubber Pad, 30x10x15 T3660101 2
09 Washer, M6 x 14 x 2.0 T3552004 4

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.