Originální náhradní díly Triumph

-
Číslo ze schématu
?Číslo (pozice) pod kterým je díl označen v dané sestavě dílů (schématu). Nejedná se o objednávací číslo!
Název dílu Objednávací číslo Doporučené množství
?Udává kolikrát se díl vyskytuje v dané sestavě dílů. Nejedná se o počet kusů v balení!
Cena s DPH za 1 kus
01 Front Mudguard, Carbon T2306596 1
02 Side Cover, Front Mudguard, RH T2305614 1
03 Side Cover, Front Mudguard, LH T2305613 1
04 Bolt, But/Hd, M6 x 21, Shld, Slv T3330848 4
05 Underseat Tray, Moulding T2303267 1
06 Screw, But/Hd, M6 x T3330727 2
07 Screw, Pan/Hd, Tx, M6 x 16, Slv T3331044 4
08 Washer, 6.4 x 14 x 1.6 T3555004 4
09 Screw, Pan/HD, S/Tap, 4.2 x 13 T3331680 4
10 Number Plate Hanger, Lower T2307829 1
11 Number Plate Hanger, Mount Casting T2305197 1
12 Number Plate Hanger, Gasket T2309907 1
13 Mount, Pillion Seat Rear T2070656 1
14 Number Plate Hanger, Upper T2307828 1
15 Bolt, RHHF, M6 x 40, Slv T3202301 2
16 Bolt, RHHF, M6 x 28, Slv T3202303 2
17 Bolt, HHF, M6 x 12, Slv T3203222 1
18 Number Plate, Moulding BR Only T2302198 1
19 Screw, But/Hd, M5 X 16, Slv T3330696 3
20 Locknut, Flgd, M5 T3350010 2
21 Nut, Captive, M5 T3350129 1
22 Shield, Mudguard T2306996 1
23 Nut, Captive, M5, Non-Secured T3350123 2
24 Screw, But/HD, M5 x 12. Slv T3332655 2
25 Rear Hugger T2300664 1
26 Screw, P/HD Tx, Shld, M6 x 16, S T3331517 3
27 Screw, Torx, P/H, M6 x 20, Slv T3331234 1
28 Fastener, Edge Panel T3700299 2
29 Amber reflector JP Only T2700454 2
29 Reflector, Oval, Red, USA All Except BR & JP T2700443 2

*Termín dodání platí v případě, že je díl skladem u výrobce (zásobenost jednotlivých výrobců je cca 95%) a objednávka je provedena do 10:00. Pokud objednáváte lakovaný díl prosím uveďte VIN (číslo rámu) a barvu motorky/čtyřkolky do poznámky k objednávce.